Andrzejkowy Festiwal Piosenki Światowej im.Pawła Edmunda Strzeleckiego

30 listopada 2016r nasze dwie uczennice Anna Konewka i Nadia Matuszkiewicz wzięły udział w Andrzejkowym Festiwalu Piosenki Światowej im.Pawła Edmunda Strzeleckiego , zorganizowanego przez Gimnazjum nr 53 w Poznaniu. Obie uczennice zaprezentowały się znakomicie. Ania śpiewała piosenkę “Nieodkryty ląd”, natomiast Nadia piosenką “Kolorowy wiatr” zdobyła II miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Festiwal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.