Pasowanie 2016

Z wielką radością  przyjęliśmy do grona naszych uczniów tegorocznych pierwszoklasistów. 1 grudnia odbyła się uroczystość pasowania. Rozpoczęła ją Pani Wicedyrektor szkoły Dorota Matuśkiewicz, która przywitała pierwszaków oraz licznie zgromadzonych gości. Uczniowie pod kierunkiem swoich pań:  Beaty Truchanowskiej i Beaty Bracichowicz przedstawili krótki program artystyczny. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia dokonane symbolicznym ołówkiem. Dzieci były bardzo wzruszone. Ładnie  prezentowały się w stroju galowym oraz uczniowskich biretach.
Życzymy im samych sukcesów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.