XV Łazarski Turniej Piłki Siatkowej

W środę i czwartek, 14-15.12.2016r., szkoła SP26 we współpracy z Radą Osiedla Św. Łazarz zorganizowała XV Łazarski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych. W turnieju wzięły udział szkoły : SP9, SP26, SP69 i SP77. Nasze uczennice zdobyły I, a uczniowie – II miejsce w turnieju. Gratulujemy.
Nasze zespoły pierwszy raz wystąpiły w nowych strojach zakupionych przez Radę Rodziców. Numery startowe nieodpłatnie wykonała firma Narwal Group. Dziękujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.