Zawody Mikolajkowe

Jak co roku 6 grudnia w naszej szkole odbyły się Zawody Mikołajkowe w skokach na trampolinie, w których rywalizowali uczniowie klasy III a, III b, IV a, V a, V b i VI a oraz kilku naszych absolwentów i jeden gość. Licznie przybyli kibice oklaskiwali zawodników startujących w konkurencji skoków na trampolinie chłopców i dziewcząt w następujących klasach sportowych: w klasie młodzieżowej, klasie drugiej i trzeciej( w sporcie jest na odwrót: im niższa klasa sportowa tym wyższy poziom sportowy wykonywanej konkurencji).

Najliczniej obsadzona była klasa młodzieżowa, gdzie po raz pierwszy na zawodach uczniowie z klas trzecich musieli rywalizować z uczniami ze starszych klas. Nasi najmłodsi sportowcy dobrze sobie jednak poradzili z presja i stresem i w większości zaprezentowali w pełni swoje umiejętności, a po pięknej walce kolejność wyglądała następująco:

Klasa Młodzieżowa Dziewcząt :                       

1.Marszałek Julia V b

2.Wolska Wiktoria  IV a

3.Piasecka Agata III b

Klasa Młodzieżowa Chłopców:

1.Czernek Jan III b

2.Berliński Franciszek IV a

3.Kotwis Wawrzyniec IV a

W klasie III startowało niewiele mniej zawodników i zawodniczek reprezentujących klasy IV a, V a, V b i VI a. Tu również walka była zacięta i pojawiło się kilka ciekawych wyników , a końcowa klasyfikacja była następująca:

Klasa Trzecia Dziewcząt:

1.Linkowska Maria IV a

2.Ludwiczak Marianna IV a

3.Napieraj Zuzanna IV a

Klasa Trzecia Chłopców:

1.Król Szymon V a

2.Płończak Jan -gość

3.Ślusarej Jan IV a

W klasie Drugiej sportowcy z klas Va i VI a rywalizowali z kilkoma naszymi absolwentami i absolwentkami. Po ciekawej walce, gdzie na 22 układy zepsuty został w zasadzie tylko jeden, na podium znalazły się następujące osoby:

Klasa Druga Dziewcząt:

1.Mielcarek Sandra- absolwentka

2.Broda Joanna VI a

3.Kalisz Maja- absolwentka

Klasa Druga Chłopców:

1.Hirsch Aleks VI a

2.Prociak Marcel V b

3.Trocha Mateusz – absolwent

Sportowcy z miejsc 1-3 dostali duże kubki ze słodyczami oraz dyplomy, a pozostali uczestnicy dyplomy uczestnictwa i po czekoladowym Mikołaju(bądź co bądź to jego dzień)

Gratulujemy wszystkim startu i życzymy owocnej pracy, wykonywania coraz to trudniejszych elementów i układów oraz jak najlepszych startów na kolejnych zawodach- POWODZENIA.

Bartosz Dondajewski

 

 

 

 

 

 

 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, SPORT. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.