Nie bójmy się ratować!

20 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 74 w Poznaniu, odbyła się IV edycja Miejskiego Konkursu „Nie bójmy się ratować”. Konkurs był objęty honorowym patronatem: Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Poznania, Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Prezesa Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz patronatem medialnym:  TVP3 i Radio Merkury. Celem konkursu jest propagowanie nabywania umiejętności udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz  wzrostu wiedzy i świadomości o podstawowych zachowaniach zwiększających bezpieczeństwo dzieci i dorosłych w sytuacjach podstawowych poza środowiskiem domowym.

Do udziału w konkursie zgłosiło się piętnaście drużyn. Nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VI oraz wyróżnienie w kategorii I-III.

Gratulujemy!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Promocja zdrowia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.