Nieśmy radość bliskim!

A to teatr!

W dniu 24. 03. 2017r. podczas Drzwi Otwartych klasa 4c zaprezentowała na naszej szkolnej scenie spektakl pt. „Nieśmy radość bliskim!”.
Celem inscenizacji było dzielenie się radością, swoimi umiejętnościami, talentami artystycznymi, a przede wszystkim złożenie życzeń z okazji minionych świąt: Dnia Babci i Dziadka, Dnia św. Walentego oraz Dnia Kobiet. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i zaprezentowali skecze. Spektakl pozwolił wyrazić miłość najbliższym osobom, uznanie dla tych, którzy otaczają nas troską i opieką.
Wszyscy świetnie się bawili.
7. 04. 2017r podczas kolejnych Drzwi Otwartych wystawimy nowy program artystyczny z udziałem, tym razem, uczestników kółka teatralnego- uczniów kl. 6b. Serdecznie zapraszamy!
Poniżej prezentujemy zdjęcia.

Kornelia Cichocka