Rodzinny Festyn Zdrowia

Serdecznie zapraszamy na szkolny festyn!  W tym roku odbędzie się on 2 czerwca 2017r. w godzinach 17.00-19.00. Jak zwykle liczymy na wspaniałą słoneczną pogodę i dlatego festyn zaplanowany jest na boisku szkolnym. W tym roku również będzie to impreza charytatywna,  już po raz drugi chcielibyśmy pomóc Drużynie Szpiku. Motywem przewodnim festynu będzie zdrowiezdrowa żywność a także ruch. Wśród planowanych atrakcji m.in.: występy taneczne, teatralne i akrobatyczne na scenie, rozgrywki sportowe – wyścigi rzędów, turniej ping-ponga, zabawy z chustą Klanzy, plenerowe warsztaty kulinarne, stoiska klasowe ze zdrowymi pysznościami, bańki mydlane i wiele innych:)

Patron medialny:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Festyn. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.