Nieśmy radość bliskim!

WIZYTA UCZNIÓW W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

„Nieśmy radość bliskim!

W dniu 4. 05. 2017r. klasa 4c odwiedziła Dom Pomocy Społecznej nr 1 w Poznaniu, aby zaprezentować program artystyczny pt. „Nieśmy radość bliskim!”. Naszym celem było podzielenie się radością, swoimi umiejętnościami, talentami artystycznymi, ale przede wszystkim rozwijanie w młodych sercach i umysłach potrzeby pomagania oraz realizacji idei wolontariatu. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i zaprezentowali skecze. Mieli też możliwość obcowania ze starszymi osobami, kształtowania postawy szacunku i empatii wobec nich.
Z pewnością zapamiętamy to zdarzenie.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z uroczystości.

Kornelia Cichocka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.