Uroczyste pasowanie na pierwszoklasistów 2017

Tradycją naszej szkoły jest uroczyste przyjęcie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej do społeczności szkolnej Zespołu Szkół. Do tej uroczystości przygotowywano się już od pierwszych dni września. Pierwszoklasiści poznali swoje prawa i obowiązki oraz dowiedzieli się jakie są zasady zachowania obowiązujące w naszej w szkole. W tym wyjątkowym dniu byli przejęci i wyglądali bardzo uroczyście. Na sali obecni byli rodzice, dziadkowie, dyrekcja szkoły, uczniowie i nauczyciele. Wychowawczynie wraz z podopiecznymi przygotowały program artystyczny. Dzieci zaprezentowały swoje talenty, zdolności i tym samym wykazały się, że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami. Ślubowanie odbyło w obecności Sztandaru Szkoły. Było to duże przeżycie dla wszystkich obecnych. Zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów, wspólnym zdjęciem i życzeniami od pani dyrektor. Nie brakowało emocji i serdeczności i ciepłych słów od dyrekcji i rodziców.