wtorek, Marzec 6th, 2018

przeglądanie według dni

Autor: | Data publikacji: Marzec 6, 2018

Puchar Polski w Poznaniu

Dnia 11.03 2018 roku w Poznaniu w hali centrum sportowego Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo 4 odbędzie się pierwsza edycja Pucharu Polski i pierwsza eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Poznań 2018 w skokach na trampolinie, wśród ponad 200 zawodników z całego kraju będziemy mieli okazję zobaczyć uczniów naszej szkoły, którzy będą walczyli o zakwalifikowanie się do OOM- Poznań 2018 w klasie drugiej i trzeciej skoków indywidualnych na trampolinie.

Uczniowie naszej szkoły należą do  krajowej czołówki zawodników w skokach na trampolinie w tych kategoriach wiekowych i trzymajmy kciuki aby jak największa ilość naszych uczniów, już w pierwszej eliminacji zdobyła przepustkę do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Poznań 2018.

Waldemar Okoniewski