I Międzyszkolny Przegląd Teatrów – „Potyczki Teatralne: Na to nas stać!”

Zaprosiliśmy przedszkola oraz szkoły z dzielnicy Grunwald, które zaprezentowały swoje spektakle. Uczestnicy pokazali wysoki poziom artystyczny oraz pasje muzyczne, taneczne, aktorskie. Oglądaliśmy m.in. teatr muzyczny, teatr cieni, teatr psychologiczny; zachwyciły nas ciekawe tematy sztuk, bogate dekoracje, wesołe piosenki, choreografia i zaangażowanie młodych wykonawców. Widać, że scena jest im bliska i obcują z nią na co dzień. Wszystkie grupy teatralne otrzymały ręcznie wykonane dyplomy oraz maski teatralne i drobne słodkie nagrody.
Nasza szkoła zaprezentowała 2 spektakle: program artystyczny klasy 3c teatralnej na podstawie wiersza J. Tuwima pt. „Okulary” oraz zwycięski (w Potyczkach Szkolnych) spektakl kl. 4b pt. „Pani Twardowska na wesoło”.
W tym dniu uczniowie naszej szkoły mogli wystąpić w kostiumach teatralnych oraz samodzielnie wykonanych maskach przedstawiających postać baśniową, filmową lub literacką.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.