Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM)
Poznań 2018

Końcówka kwietnia okazała się szczęśliwa dla uczniów naszej szkoły z klas mistrzostwa sportowego skaczących na trampolinie, w najważniejszej imprezie sportowej tego półrocza spisali się oni wręcz świetnie. Prezentując równy i wysoki poziom sportowy wygrali zawody w punktacji zarówno klubów jak i województw z wynikiem 72 punktów.
Ogromny wkład w ten sukces mieli nasi chłopcy skaczący w klasie II i III .

Klasa II
2 miejsce Kaczmarek Kasjan – 7a
8 miejsce Prociak Marcel – 6b

Klasa III
1 miejsce Król Szymon – 6a
6 miejsce Wiśniewski Bartłomiej – 4b
9 miejsce Grzankowski Jakub- 6a

Świetny start zanotowały również nasze dziewczęta, jednak w ich przypadku zabrakło dosłownie troszeczkę szczęścia, gdyż nasze najlepsze zawodniczki w skokach w klasie II i III zajęły pechowo 4 miejsca .

Klasa II
4 miejsce Konarzewska Anna- absolwentka
7 miejsce Juszczak Klaudia- absolwentka
8 miejsce Wożniak Zofia- 7a
Klasa III
4 miejsce Ludwiczak Marianna- 5a

Dobry start, na miarę swoich możliwości, zanotowała reszta naszych gimnastyków którzy zajmowali miejsca na początku 2 dziesiątki, wierzymy że w kolejnych zawodach będą również tak dzielnie walczyć, a po solidnych treningach zajmować jeszcze lepsze miejsca.
Gratulujemy wszystkim startu i życzymy aby podnosili nadal swoje umiejętności, skakali coraz to trudniejsze układy i nadal cieszyli nas swoimi świetnymi startami.

tekst Bartosz Dondajewski, zdjęcia Andrzej Ślusarek

Ten wpis został opublikowany w kategorii SPORT. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.