Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Jesienny Pejzaż”

Dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem, który zorganizowaliśmy w naszej świetlicy szkolnej. Dotarło do nas mnóstwo pięknych prac z różnych stron Polski. Co prawda, regulamin konkursu przewidywał prace grupowe, natomiast otrzymaliśmy bardzo dużą ilość prac indywidualnych. W związku z tym, aby docenić ciężką pracę dzieci, zaangażowanie ich wychowawców i motywować uczniów do dalszego rozwoju oraz pielęgnowania zainteresowań artystycznych dzieci, postanowiliśmy ocenić prace grup i indywidualnych uczestników.
Wystawę prac konkursowych zaprezentujemy podczas Szkolnego Kiermaszu Świątecznego dnia 16.12.2019 r. Społeczność szkolna będzie mogła głosować na prace, które ich zdaniem zasługują na zwycięstwo. Ocena widzów będzie miała także wpływ na werdykt jury.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Świetlikowo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.