Szanowni Rodzice!
Świetlica Szkolna przy SP 69 w Poznaniu zaprasza uczniów naszej szkoły do udziału w wiosennym konkursie plastycznym “Wiosna wokół nas”. Jest to propozycja dla osób chętnych.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I – III. Do wygrania są nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które dzieci otrzymają po powrocie do szkoły.

Regulamin konkursu będzie dostępny na stronie internetowej szkoły oraz na Facebooku szkolnym.

Regulamin konkursu :

Jeżeli ktoś z Państwa nie posiada konta na portalu Facebook, może przesłać zdjęcie na e-maila świetlicy ( sp69swietlica@gmail.com ), jednocześnie w wiadomości tekstowej wpisując podstawowe dane uczestnika konkursu. Wtedy takie zdjęcie umieści pod postem konkursowym wychowawca świetlicy. 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Świetlikowo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.