Zwiastun pierwszej w Poznaniu wirtualnej wycieczki po naszej szkole

Witajcie w naszej bajce 
zapraszamy na zwiastun pierwszej w Poznaniu wirtualnej wycieczki po naszej szkole. Mieliśmy się spotkać na drzwiach otwartych, ale…no właśnie pewien wirus z koroną nam to uniemożliwił, zatem – zapraszamy już dziś na krótką wycieczkę a w przyszłym tygodniu…zobaczycie więcej 

Szkoła Mistrzów

Witajcie w naszej bajce 😉 zapraszamy na zwiastun pierwszej w Poznaniu wirtualnej wycieczki po naszej szkole. Mieliśmy się spotkać na drzwiach otwartych, ale…no właśnie pewien wirus z koroną nam to uniemożliwił, zatem – zapraszamy już dziś na krótką wycieczkę a w przyszłym tygodniu…zobaczycie więcej 😉

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 8 w Poznaniu Czwartek, 2 kwietnia 2020

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.