Konkurs Plastyczny “ Piramida zdrowia”

Świetlica szkolna przy Zespole Szkół nr 8 w Poznaniu serdecznie zaprasza uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. “ Piramida zdrowia”.
Regulamin konkursu:
Organizatorzy:
Organizatorem konkursu jest: Zespół Szkół nr 8 w Poznaniu Szkoła Podstawowa nr 69 im. Jarogniewa Drwęskiego Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu ul. Jarochowskiego 62 60-249 Poznań tel./fax: 61 866-36-21 tel. Świetlica: 607804606 e-mail świetlicy: sp69swietlica@gmail.com
Cele konkursu:
Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych
Propagowanie zasad zdrowego stylu życia
Rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych
Inspirowanie dziecka do pracy twórczej.
Uczestnicy:
– Dzieci z klas I-III
– Dzieci z klas IV-VIII
Technika i format prac:
Technika dowolna.
Terminy:
Zdjęcia prac dzieci należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym (Facebook), do 22.05.2020 r.
6. Rozstrzygnięcie konkursu dnia 29.05.2020 roku.
7. Prace należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym (Facebook).
8. Nagrody: Wyłonione zostaną 3 miejsca w klasach 1-3 oraz 3 miejsca w klasach IV-VIII. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrody zostaną przekazane dzieciom po powrocie do szkoły.
9. Prace oraz wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej (https://sp69sms.pl/) oraz facebooku szkolnym.
10. Zasady oceniania prac:
Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie ilości „Like’ów”, które uzyska zdjęcie pracy umieszczone w komentarzu.
W ocenie prac prosimy o zwrócenie uwagi na ogólną estetykę prac, pomysłowość i wyobraźnię w zakresie przedstawienia pracy.
11. Uwagi:
∙ Zgłoszenie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków regulaminu konkursu oraz jednoczesnym wyrażeniem zgody rodzica na udział dziecka w konkursie i umieszczeniem prac na Facebooku. Zdjęcia prac konkursowych w komentarzach na Facebooku umieszczają rodzice, nie dzieci.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Świetlikowo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.