Uwaga! KONKURS Straży Miejskiej dla klas IV-V

W ramach działań  e-profilaktycznych  działań i współpracy z Komendą  Strażą Miejską Miasta Poznania  zapraszamy uczniów z klas czwartych i piątych do udziału w konkursie “Moje spotkania ze strażnikiem”, który może być odzwierciedleniem Waszych bezpośrednich spotkań jeszcze w szkołach, jak również podczas spotkań zdalnych w załączeniu plakat i regulamin. Prace można wykonać w dowolnej formie pisemnej – wiersz, opowiadanie, komiks. Zapisz ją w jednym z formatów pdf, jpg, doc /docx, rtf, odt.            
Praca powinna mieć metryczkę:

– imię, nazwisko, wiek autora, klasę

– nazwę, adres, telefon, e –mail szkoły
Prace prosimy nadsyłać do 29 maja b.r. na adres pedagoga szkolnego monika.lecinska@sp69sms.pl

regulamin
plakat -2020

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.