Świetlica szkolna od 1.09.2020r. będzie funkcjonowała na nowych zasadach

Drodzy Rodzice!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną świetlica szkolna od 1.09.2020r. będzie funkcjonowała na nowych zasadach. Uczniowie klas I-III będą mieli zorganizowaną świetlicę w budynku edukacji wczesnoszkolnej na drugim piętrze (wejście od ul. Winklera). Z kolei uczniowie klas wyższych, które w wyjątkowych sytuacjach będą musieli przebywać w świetlicy przed i po lekcjach, będzie zorganizowana opieka w świetlicy w budynku klas IV-VIII (pomieszczenie przy stołówce, wejście od ulicy Jarochowskiego).

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi MZ, MEN i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół podczas pobytu w świetlicy nie będą organizowane zajęcia z wykorzystaniem przedmiotów trudnych w dezynfekcji (gry planszowe, książki, pluszaki etc.). W związku z tym prosimy, żeby dzieci przebywające w świetlicy korzystały ze swoich przyborów szkolnych(prosimy podpisać wszystkie przybory) oraz nie przynosiły do świetlicy niepotrzebnych przedmiotów(zabawek, gier planszowych, pluszaków, telefonów komórkowych).

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną i zastosowaniem się do wytycznych MZ, MEN i GIS uprzejmie prosimy o przyprowadzanie do świetlicy szkolnej dzieci tylko w sytuacjach, kiedy nie jest możliwe zorganizowanie opieki nad dzieckiem. Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem świetlicy.

Z wyrazami szacunku

Wychowawcy świetlicy
Drodzy Rodzice-1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.