Trampolina wyniki – I okres 20/21

Trener Sławomir Borejszo

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • 2 miejsce Janik Filip kl.7a
  • Nowak Wiktor (15m) kl.7a

Trener Andrzej Ślusarek

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • 2 miejsce – Ludwiczak Marianna – 8a
  • 4 miejsce Maiga Nelly – 8a
  • 6 miejsce Woźna Magdalena – 8a

Trener Krzysztof Czyż

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • 1 miejsce Bartek Wiśniewski kl.7a

Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach na trampolinie:

Klasa 8a

  • Emilia Kucharska(18m).
  • Maria Linkowska(12m),
  • Adrian Kurzawa(11m),                             
  •  Jan Korycki(18m) 

Klasa 7a

  • Maja Oszmałek(19m),                        
  • Oskar Lis(14m),                                    
  • Dawid Patalon(17m),                            
  • Tymon Patalon(16m), 

Trener Andrzej Ślusarek

Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego

  • 1 miejsce – Ludwiczak Marianna – 8a
  • 1 miejsce Maiga Nelly – 8a
  • 1 miejsce Woźna Magdalena – 8a
  • 3 miejsce Jankowski Igor – 5a
  • 5 miejsce Ślusarek Maciej – 8a
  • 5 miejsce Pogorzelec Mikołaj – 8a

Trener Krzysztof Czyż 

Mistrzostw Polski Juniora Młodszego:

  • 3 miejsce Adrian Kurzawa kl.8.a
  • 3 miejsce Jan Korycki kl.8.a
  • 3 miejsce Oskar Lis kl.7.a
  • 4 miejsce Tymon Patalon kl.7a
  • 4 miejsce Dawid Patalon kl.7a
  • 5 miejsce Maria Linkowska kl.8a
  • 6 miejsce Maja Oszmałek kl.7a

Trener Waldemar Okoniewski

Miejsce w finale synchronicznych skoków na trampolinie w kl.III M. Siewierska i N.Rogala(6m). Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego.

I miejsce drużynowe w skokach na trampolinie w kl.II.Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego Kamila Kwiecień.

Szczebel wojewódzki – trener Andrzej Ślusarek

  • 2 miejsce – Berliński Antoni – 3a
  • 3 miejsce – Kaczmarek Bruno – 4a
  • 4 miejsce – Ludwiczak Maciej – 3a
  • 6 miejsce – Kaczmarek Bruno – 4a
  • 2 miejsce – Gryglaszewska Maja 5a
  • 5 miejsce – Jabłońska Zofia 5a
  • 6 miejsce – Domnagalska Alicja 5a

Trener Bartosz Dondajewski

Zawody MMM- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

1) KL III chłopcy- trampolina

  • Bytnar Nataniel 3a- 1m
  • Berlinski Antoni 3a- 2m
  • Żeranski Borys 3a- 3m
  • Ludwiczak Maciej 3a- 4m

2) Trampolina dziewczat -kl III

Piasecka Iga 5a-1m

  • Gryglaszewska Maja 5a-2m
  • Jabłońska Zofia 5a-5m
  • Domagalska Alicja 5a- 6m

3)Skoki na ścieżce chłopcy kl III

  • Bytnar Nataniel 3a- 3m
  • Berliński Antoni 3a- 4m
  • Szkopek Wojtek 5a- 5m

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.