Bezpieczna szkoła

Zapewnienie bezpieczeństwa w sieci jest bardzo istotne. W ostatniej dekadzie znacząco wzrósł dostęp dzieci i młodzieży do Internetu. Niemal wszyscy młodzi ludzie korzystają z tego medium. Tym ważniejsza staje się kwestia zapewnienia im bezpieczeństwa oraz nauczenia ich jak bezpiecznie korzystać z Internetu. W materiałach zamieszczonych na stronie: https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/tematy/promujemy-bezpieczenstwo-w-sieci/materialy-5/   znajdą Państwo wiele przydatnych i ciekawych informacji dotyczących zagrożeń związanych z niebezpiecznymi treściami dostępnymi w sieci oraz zachowaniami, w które mogą się zaangażować́ dzieci i młodzież. Dowiedzą się Państwo również w jaki sposób przeciwdziałać tym zagrożeniom.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Cyberzagrożenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.