NNW DZIECI I MŁODZIEŻY 2021/2022

Szanowni Państwo,
zbliża się coroczny okres zawierania umów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży uczęszczających do placówek edukacyjnych i wychowawczych na terenie Miasta Poznań.  Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w tym roku oferty oraz ulotki dotyczące ubezpieczenia NNW  przekazujemy tylko w wersji elektronicznej (nie będą dostępne jak w latach ubiegłych w Wydziale Oświaty Miasta Poznania).
W trosce o zapewnienie najlepszej ochrony dzieciom i młodzieży, a także w celu sprostania oczekiwaniom rodziców i opiekunów prawnych, jak co roku  chcemy przedstawić Państwu ofertę ubezpieczenia  Uniqa,  którą znajdziecie Państwo pod linkiem www.ubezpieczdziecko.pl

Załączona oferta została udostępniona na prośbę
Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.