Uczeń w roli nauczyciela

W Samorządzie Szkolnym pojawił się pomysł, aby z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który wypadł w czwartek przeprowadzić dzień zmiany ról nauczyciela z uczniem. W związku z tym, że czwartek był dniem wolnym od zajęć zamiana ról odbyła się w piątek (15.09.2021). W tym dniu na wybranych lekcjach nauczyciel siedział w ławce, a  zamiast niego lekcje lub jej część przeprowadzał uczeń. 

Lekcja chemii w wykonaniu: Klary i Mai z klasy 8a oraz Kacpra z klasy 8c.

Alicja z klasy 8b w roli nauczyciela historii.

Języka angielskiego uczy Adib z klasy 7b.

Lekcje języka polskiego.

Matematyka w wykonaniu Olka z klasy 7a, Dawida, Tymona oraz Szymona z klasy 8a.

Emilia z klasy 6b prowadzi lekcję plastyki.

Przyroda w wykonaniu Julki oraz Wiktora z klasy 4c.

Lekcja religii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.