Wspieramy akcję zorganizowaną przez SP 90 – POMAGAMY POGORZELCOM

28 października 2021 roku przy ul. Akacjowej w Poznaniu nad ranem wybuchł pożar w mieszkaniu na piętrze kamienicy. Cztery osoby trafiły do szpitala, w tym dwie dziewczynki. Niestety jedna z nich zmarła, pomimo udzielonej pomocy medycznej. Rodzice dziewczynki stracili swoją jedyną córkę, a ich mieszkanie zostało doszczętnie spalone.

8-letnia Karinka, która straciła życie w tym pożarze, chodziła do sąsiedniej szkoły – SP90. Rodzice uczniów z tej szkoły zorganizowali zbiórkę, aby choć trochę wesprzeć rodzinę w tych trudnych chwilach, zachęcają do przyłączenia się do niej i dokonania wpłat.

Link warto przekazać innym, by także mogli pomóc.

https://liblink.pl/3m6aqRBhJt

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.