Przypominajka wspomnieniowa…

Pamiętacie odwiedziny Alpak w naszej szkole?
Dziś jeszcze kilka zdjęć specjalnie dla Was.
Dodatkowo chcemy wspomnieć o pewnym projekcie – „Alpaki i inne zwierzaki”.
Celem projektu jest zaznajomienie młodych ludzi z potrzebami zwierząt, uświadomienie, że zwierzęta nie są zabawkami i należy odpowiedzialnie podejmować się opieki nad nimi. Los zwierząt zależy od świadomości i odpowiedzialnych działań ludzi i projekt ten ma uświadomić to uczniom.
                Głównym założeniem podczas realizacji projektu jest zapoznanie uczniów z potrzebami zwierząt, mechanizmem ich zachowań, kształcenie wrażliwości i odpowiedzialności za ich los.
                W czasie obostrzeń sanitarnych nie mamy wielu wycieczek, nie możemy odwiedzać niezwykłych miejsc. Udało nam się i odwiedziły nas Alpaki. Dały nam dużo radości!
Przypomnijcie sobie ich miękkość i spokój.
                Niebawem wyniki ankiety zwierzakowej!
                Szykujcie się też na konkurs plastyczny.
Pozdrawiamy serdecznie!