ABC REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Zaczynamy rekrutację Już od najbliższego poniedziałku, czyli od 28.03 do 15.04 przyjmujemy wnioski o przyjęcie do naszej szkoły. Dziecko można zapisać do klas: I klasa Mistrzostwa Sportowego w dyscyplinie Skoki na Trampolinie (planowane są dwie klasy pierwsze). I klasa Ogólna (planowana jedna klasa) Po ukończeniu klasy III istnieje możliwość zapisania dziecka do klasy Mistrzostwa Sportowego w dyscyplinie: Judo, gdzie dzieci rozpoczynają swoja przygodę z tym sportem IV klasa Mistrzostwa Sportowego Judo (to początek nauki tej dyscypliny) Nasza szkoła oprócz sportu, osiąga również ponadprzeciętne wyniki na egzaminach zewnętrznych (egzamin ósmoklasisty). Nasi uczniowie zostają laureatami wielu konkursów na szczeblu wojewódzkim, co umożliwia im dostanie się do wymarzonych szkół średnich. Sport – o jego zaletach nikogo już przekonywać nie trzeba. Dzieci z naszych klas sportowych to krajowa i europejska czołówka sportowców. Wspólnie z AZS AWF oraz AZS dbamy o sportową drogę dzieci. Szkoła wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt oraz halę sportową. Jednak największym atutem szkoły jest doskonała kadra trenerska. To pasjonaci kochający to co robią. WAŻNE Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko dostało się do I klasy mistrzowskiej: Przyprowadź swojego małego mistrza/mistrzynię na testy sprawnościowe w dniach 4.04 lub 7.04 na godzinę 18.00. Pamiętaj, aby dziecko miało strój sportowy, małą butelkę wody i zgodę od lekarza rodzinnego lub medycyny sportu na udział w testach. Same testy nie są skomplikowane ani stresujące (robimy to od lat), nasi trenerzy chcą poznać przyszłego ucznia, jego możliwości a dziecku daje to szansę bliżej poznać naszą kadrę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.