Wyniki szkolnego konkursu MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA

Od września uczniowie klas czwartych naszej szkoły brali udział w szkolnym konkursie matematycznym “Mistrz tabliczki mnożenia”. Konkurs był wyjątkowy ponieważ brali w nim udział wszyscy uczniowie klas czwartych – nie tylko Ci, którzy radzą sobie z matematyką bardzo dobrze. Konkurs składał się z kilku etapów. Na początku uczniowie rywalizowali ze sobą na poziomie swojej klasy. Każdy uczeń otrzymał kartkę z działaniami z zakresu tabliczki mnożenia i miał za zadanie jak najszybciej wpisać wyniki wszystkich podanych działań. Z każdej klasy zostały wyłonione osoby, które najlepiej i najszybciej wykonały to zadanie. W sumie aż 10 osób brało udział w finale tego konkursu. Rywalizacja była bardzo zacięta ale na szczęście udało się wyłonić zwycięzcę.

W dniu dzisiejszym p. Dyrektor D. Matuśkiewicz wręczyła uczniom dyplomy oraz nagrody.

Tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA otrzymał

Antoni Ostrowski

Wyróżnienia otrzymały:

Kalina Pertek oraz Zofia Jazic 

Gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Galeria prac. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.