Cykl spotkań z Tomaszem Nowaczykiem w ZS nr 8 w Poznaniu

Miło nam poinformować, że w Zespół Szkół Nr 8 w Poznaniu rozpoczynamy cykl spotkań autorskich z panem Tomaszem Piotrem Nowaczykiem.

Już w poniedziałek, 12 września z autorem książki “Ekstra-Staś ratuje świat” i “Głupik ma szczęście” spotkają się uczniowie z klas: 3A, 3B, 4A, 4C, 8A, 8B oraz grupa Sarenki i Rybki z Przedszkola nr 90. Dzieci będą mogły zakupić jego książki i poprosić o wpis. Cena 29,99 zł lub dwie w cenie 49,99 zł (zakup da chętnych).

Przypomnijmy, że Tomasz Piotr Nowaczyk to artysta kabaretowy, założyciel poznańskiego kabaretu Czesuaf oraz stand-uper. Doświadczenie sceniczne oraz niecodzienne poczucie humoru mają odzwierciedlenie w jego twórczości literackiej, którą od lat rozwija jako swoją kolejną pasję. Autor wierszy dla dzieci, klaun w fundacji Czerwone Noski – Klown w Szpitalu oraz zapalony biegacz amator startujący w maratonach i ultramaratonach. Jako ojciec dwóch wspaniałych chłopców (w wieku dziesięciu i pięciu lat) i człowiek na stałe pracujący z dziećmi w szpitalach umie trafić w gusta dziecięcego odbiorcy, co doskonale widać na spotkaniach autorskich ubarwianych anegdotami, treściami edukacyjnymi i zabawami integracyjnymi z dziećmi. Utwory Tomasza Piotra Nowaczyka niczym scenki komediowe kończą się zawsze celną puentą.