Pasowanie uczniów klas pierwszych

Dnia 14 października o godz. 09:00 w Zespole Szkół nr 8 odbyła się uroczystość “Pasowania na ucznia”. Bohaterami tego wydarzenia były dzieci z klasy 1a i 1b. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, rodzice, dyrektor szkoły oraz cała społeczność uczniowska z klas drugich i trzecich. Galę poprowadzili uczniowie z klasy 4c Jan Janusiewicz, Basia Konieczna przy wsparciu Alicji Pawłoszek.

Na początku  skoki na trampolinie zaprezentował złoty medalista Europejskich Igrzysk i wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Artur Zakrzewski. Następnie swoje umiejętności  na macie pokazali judocy.

Po pokazach rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie z klas pierwszych deklamowali wiersze, śpiewali piosenki oraz wykonywali przygotowane dla nich różne zadania. Punktem kulminacyjnym było pasowanie. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i medale. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.