Tydzień tabliczki mnożenia

Od 4 do 12 października obchodziliśmy w naszej szkole tydzień tabliczki mnożenia.

Z tej okazji na drzwiach wszystkich sal i gabinetów uczniowie mogli znaleźć wesołe rymowanki ułatwiające zapamiętywanie tabliczki mnożenia. Następnie uczniowie klas 4-8 podczas lekcji z wychowawcą układali swoje wierszyki za które mogli otrzymać dodatkowe punkty w konkursie „Klasa na medal”.

W czwartek 6.10.2022 rozpoczął się konkurs dla klas czwartych pt. „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Konkurs ten był wyjątkowy ponieważ wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas czwartych. Z każdej klasy zostali wyłonieni Ci najlepsi, którzy w określonym czasie potrafili bezbłędnie wykonać wszystkie podane działania. Do ścisłego finału dostały się w tym roku aż 23 osoby.

Jedną z tych osób był Marcel Maiga, który w finale nie dał żadnych szans swoim przeciwnikom i bez najmniejszego problemu zdobył tytuł „Mistrza tabliczki mnożenia”. Dyplom oraz pamiątkową statuetkę otrzymał z rąk Dyrektora Szkoły w miniony piątek podczas uroczystej akademii.

Marcelowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.