Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Poznaniu

W związku z obchodami Światowego Dnia Zwierząt, który przypada na 4.10. w szkole odbędzie się zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Poznaniu.

Zbiórka będzie trwać przez dwa tygodnie od 3.10 do 17.10.

W schronisku przydadzą się smycze, obroże, szelki dla średnich i dużych psów, koce, ręczniki (nie przyjmowane są poduszki, kołdry, pościele), zabawki dla kotów, przekąski dla zwierząt oraz karma – powinna być pełnowartościowa (dla psów najlepiej: Brit Premium lub Brit Care, dla kotów: Josera, Royal Canin (wykaz karm znajduje się na stronie schroniska- schronisko.com/jak-pomoc/#pomoc-rzeczowa%20).

Zebrane rzeczy przynosimy do wychowawców. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomagamy, Samorząd Uczniowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.