Wyniki zbiórki podczasz Kiermaszu Świąteczego

W dniu 12 grudnia 2022 roku w Zespole Szkół nr 8 w Poznaniu odbył się Kiermasz Świąteczny organizowany przez Radę Rodziców.

Szanowni Rodzice!

W dniu 12 grudnia 2022 roku w Zespół Szkół Nr 8 w Poznaniu odbył się Kiermasz Świąteczny organizowany przez Radę Rodziców. W imieniu całej Rady chciałabym ogromnie podziękować za zaangażowanie, pomoc, przygotowanie i obecność na tym wydarzeniu. Bez Was i naszych wspaniałych dzieci, które z ogromnym zapałem uczestniczyły w kiermaszu, nie udałoby się zebrać kwoty 7964 zł, które w całości przekazujemy na poczet zakupu szafek szkolnych.

Chciałabym ogromnie podziękować Pani Beacie Pankowskiej i naszemu szkolnemu chórowi, który swoim śpiewem uświetnił nasze spotkanie! Mam nadzieję, że nasze kolejne spotkania odbędą się w jeszcze liczniejszym gronie.

Przewodnicząca Rady Rodziców Dagmara Kapitaniuk-Pertek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, RODZICE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.