Zakończenie zbiórki żywności, życzenia od PCK

Witam serdecznie,
Rok 2022 zapisze się w naszej historii jako wyjątkowy. Konflikt zbrojny w Ukrainie, wysoka inflacja i ubożenie polskiego społeczeństwa to problemy społeczne, które postawiły przed nami wiele wyzwań. Intensywnie pracowaliśmy na wielu płaszczyznach. Pomagaliśmy osobom, które szukały bezpiecznego miejsca w naszym kraju, dbaliśmy również o mieszkańców naszego miasta i województwa. Nasze działania wspierane były przez wolontariuszy, instytucje i firmy. 
 
Dziękujemy, że byliście z nami, wspierając czynem i dobrym słowem. 

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.

Kolejny zaś Rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Pozdrawiam ciepło 
Justyna Kowalska-Zych
Kierownik Działu Programowego i Promocji
Wielkopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Poznaniu
Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomagamy, Samorząd Uczniowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.