Spotkanie z aktorem

We wtorek 25 stycznia odbyło się spotkanie ze znanym poznańskim aktorem Michałem Grudzińskim, w którym uczestniczyli członkowie koła teatralnego oraz chór szkolny. Podczas spotkania pokazano dorobek artysty. Pan Michał opowiedział o swojej pracy oraz odpowiadał na pytania. Wspomniał on również o swoim zadowoleniu z możliwości gry na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. Chór szkolny zaśpiewał dla gościa dwie piosenki. Spotkanie było również okazją dla młodych artystów do zaprezentowania swoich umiejętności przed doświadczonym aktorem. Pan Michał okazał się być osobą z doskonałym poczuciem humoru, łatwo nawiązał kontakt z uczestnikami spotkania, potrafił rozśmieszyć widownię. Na zakończenie spotkania rozdał autografy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.