Spotkanie otwarte w sprawie ujednoliconego stroju w SP69

Dyrektor Zespół Szkół nr 8 w Poznaniu wraz z Radą Rodziców serdecznie zaprasza we wtorek o godz. 18:00 do stołówki szkolnej na otwarte zebranie dotyczące jednolitej odzieży szkolnej, która do końca roku szkolnego 2022/2023 wchodzi pilotażowo, a od 1 września 2023 r. będzie obowiązkowa dla uczniów naszej placówki.

Co w planie zebrania?
– prezentacja odzieży: bluzy, polo, koszulki
– informacja dot. zamówienia
– spotkanie z dyrektorem i Radą Rodziców

CENNIK:
– zielona bluza z oznakowaniem to bluza z kapturem rozpinana w kolorze zielonym, materiał dresówka drapana 280g, zamek w kolorze materiału, naszywane kieszenie, wewnątrz kaptura singiel, bez sznurowadeł i oczek, dół rękawa + dół bluzy plisa z paskami (zielono-bordowe), oznakowanie haftem na lewej piersi. 125,00 zł brutto/szt.
– bordowa bluza z oznakowaniem to bluza z kapturem rozpinana w kolorze bordowym, materiał dresówka drapana 280g, zamek w kolorze materiału, naszywane kieszenie, wewnątrz kaptura singiel, bez sznurowadeł i oczek, dół rękawa + dół bluzy plisa z paskami ( bordowo-zielone), oznakowanie haftem na lewej piersi. 125,00 zł brutto/szt.
– koszulka polo, singiel 180g, kolor biały, kołnierzyk + pliski przy rękawkach, plisa polo zapinana na 3 guziczki kontrastowe, oznakowanie haftem na lewej piersi. 55,00 zł brutto/szt.
– T-shirt, singiel 180g, kolor szary melanż, ściągacz przy szyjce w kolorze koszulki, rękawek wykończony podwinięciem, oznakowanie haftem na lewej piersi. 45,00 zł brutto/szt.
– Planujemy również bluzy w kolorze granatowym (ciemny granatowy), a wszelkie informacje będą w MobiDzienniku i na www.sp69sms.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.